Najciekawsze artykuły
   W Naszym serwisie

Redakcja

Siła-wiedzy

ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin

tel: 606 281 023
tel: 81 473 2011

email: kontakt@sitte.pl

Partnerzy:

banner cpi

Aktualności

Jak przygotować się do matury z języka polskiego?

Co roku uczniowie zmagają się z tym samym problemem. Przygotowania do matury to duże obciążenie czasowe oraz psychiczne. Stres związany z najważniejszymi egzaminami dla niektórych uczniów jest wręcz paraliżujący i zamiast motywować do nauki, zniechęca do działania. Przygotowania do matury to ciężka i mozolna praca. Jak rozpocząć przygotowania do egzaminów z języka polskiego i zdać maturę jak najlepiej? Podpowiadamy. Więcej…

Walka z pleśnią

Fakt, że pleśń jest szkodliwa dla ludzi i zwierząt, jest powszechnie znany. Niestety społeczeństwo często bagatelizuje problem jej powstawania i nie traktuje go poważnie. Lekceważenie pleśni jest błędem, którego skutkiem mogą być poważne choroby. Jeżeli powstanie, trzeba z nią walczyć, ale powinniśmy zadbać o to żeby w ogóle nie znalazła się na ścianach naszego domu. Więcej…

Najsłynniejszy deptak w Polsce - Monciak

Wczasy nad morzem to wspaniała przygoda, którą ma szansę przeżyć każdy z nas. Co warto zwiedzić podczas relaksu na obszarze tak wspaniałego miasta jakim jest Sopot? Więcej…

Co to jest i gdzie można zastosować alpakę?

Ten materiał wzbudza wiele kontrowersji wśród nieświadomych użytkowników. Dlaczego? Alpaka to nazwa, której używa się nie tylko w przemyśle metalurgicznym, ale również termin odnoszący się do ssaka zamieszkującego w Andach, wełny z niego pozyskiwanej oraz powstałych z jej przerobu materiału. My jednak skupimy się na znaczeniu tego tworzywa dla metalurgii. Czym więc jest alpaka? Więcej…

Jak sprawdzić jakość odzieży używanej?

Decyzja o otwarciu własnego sklepu z odzieżą używaną to jedynie połowa sukcesu. Przyszli przedsiębiorcy z tej branży muszą odpowiedzieć sobie na wiele pytań oraz zastanowić się, nad tym, jaką odzież zamierzają sprzedawać. To bardzo ważne decyzje, które wpływają na pozycję rynkową oraz osiągane zyski. Jaką odzież używaną warto mieć w asortymencie swojego sklepu i jak sprawdzić jej jakość? Więcej…

CPI

3 sierpnia 2017 - Siła-wiedzy.pl zaprasza na:

banner cpi mSzkolenie "MOJE PRACE W OBIEGU INFORMACJI NAUKOWEJ, JAK ZWIĘKSZYĆ ICH WIDOCZNOŚĆ W SIECI?"

Warszawa, 3 sierpnia 2017 r.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu

Każdy badacz chce, aby wyniki jego pracy zostały zauważone i wykorzystane w nauce – jest to główny cel pracy naukowej. Nawet najlepszy artykuł informujący o niezwykle ważnych badaniach nie zostanie zacytowany, jeśli nie opublikujemy go i nie włączymy w obieg informacji. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: gdzie najlepiej publikować i zamieszczać swoje prace, aby zwiększyć ich widoczność w sieci.

Do kogo szkolenie jest skierowane

Szkolenie skierowane jest do pracowników nauki, autorów prac naukowych, bibliotekarzy zajmujących się bibliometrią.

Jakie korzyści uzyska uczestnik biorąc udział w szkoleniu

Każdy uczestnik będzie miał możliwość sprawdzenia widoczności swoich prac w sieci, założenia konta w bazach i portalach naukowych oraz zamieszczenia w nich swoich prac.

Szczegółowy PROGRAM szkolenia: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2017/mpwoin/index.php

Zapraszamy do skorzystania z 10% RABATu na udział w szkoleniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

http://www.cpi.com.pl/imprezy/2017/mpwoin/formularz_pr10.php

Organizator:

Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.;

www.cpi.com.pl

tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

banner cpi

Polecamy także:

Jakie są rodzaje klimatyzatorów

Nastąpiły nowe czasy. Ciężko by sobie wyobrazić nowoczesne budownictwo bez innowacyjnych rozwiązań. Zaledwie kilkadziesiąt lat temu gorąco utrudniał życie ludziom pracującym zarówno w biurach jak i mieszkańców przede wszystkim poddaszy, gdzie temperatury potrafią być nieludzkie. Więcej…

Utrata wartości aktywów - co należałoby o niej wiedzieć?

Firmy, które mają księgi rachunkowe, muszą opracowywać co roku zestawienie zamknięcia. skoro dany podmiot odnotował utratę wartości aktywów, natychmiast powinien on wpisać go w bilansie. Ale zamieszczenie potrzebnych odpisów aktualizacyjnych nie jest łatwe i wymaga fachowej wiedzy, bo zgodnie z zapisami prawa (a zatem przede wszystkim ustawą o rachunkowości) jest kilka różnych metod określania pozycji bilansu. Ekspert wie, jaką z nich zastosować i w jaki sposób obliczyć aktualną utratę wartości aktywów. Więcej…

Centrum Onkologii w Warszawie z nową pracownią scyntygraficzną i nowoczesnym sprzętem do diagnostyki nowotworów

Wsparcie Ministerstwa Zdrowia dla nowych technologii diagnostycznych w medycynie nuklearnej. Więcej…

Jeśli innowacja, to po polsku

Myśląc o innowacjach i rewolucyjnych technologiach, na myśl przyjdą nam pewnie amerykańscy naukowcy, japońskie korporacje czy niemieckie firmy. Słowa „Polska” i „innowacja” czy „wynalazek” rzadko tworzą związek frazeologiczny – pora to zmienić! Więcej…

Ubytek przegrody międzyprzedsionkowej

Czy można zalepić dziurkę w sercu w taki sposób jak zalepia się popsutą dętkę w rowerze? Naukowcy z Harvardu właśnie udowodnili, że jest to możliwe. Dla osób, które cierpią w skutek bardzo częstej wady serca - ubytku przegrody międzyprzedsionkowej, ta nowa metoda stanowi ogromną szansę. Więcej…